O mně

Kreativní je každý! Ukážu ti, jak na to

Maluju svou vlastní tvorbu i obrazy na zakázku. Vedu kurzy malování a pořádám teambuildingy. Maluju s dětmi, dospělými i se seniory. Věnuju se malbě s lidmi trpícími Alzheimerovou chorobou. Pomáhat lidem najít jejich autentickou cestu mě naplňuje a dává mé práci smysl.

Maluj si pro radost

To je téma všech mých kurzů. Kurzy v ateliéru jsou příjemným strávením času pro všechny.

Ahoj, jsem Lea,

ale říkají mi Leila

Jmenuji se Lea Kolkopová a pocházím z malé vesnice za Brnem, která mě dodnes velmi inspiruje a jejíž les je mi blízký a čerpám z něj energii. Žiji a tvořím v Brně. Moje nadšení pro umění rozvíjel PhDr. Jiří Homola již během mého dospívání. Velmi mě inspiroval jako člověk, stejně tak i jeho volný tah štětcem.

Okolo 20 jsem na malování zanevřela, nerozuměla jsem jak bych se malbou mohla živit. Cestovala jsem, poznávala svět, učila se jazyky a vždy dělala práci, která mě bavila.

V roce 2016 jsem se rozhodla jít na volnou nohu, cítila jsem velkou potřebu sebevyjádření, dělat si věci po svém. Zcela mě pohltila abstraktní tvorba, která ve mě vyvolala touhu tvořit kurzy, kde lidé budou moci být sami sebou, projevovat se.

Během pandemie jsem učila online a malovala barevné portréty. Pociťuju čím dál víc, že pomáhat lidem v jejich autentické cestě je mé poslání.

Je rok 2022 a v lednu jsem otevřela ateliér na Pekařské 18. Stavte se, pokud jdete kolem! Dějí se zde nejrůznější kurzy, jak pod mojí taktovkou, tak i jiných lektorů, prostory je možné si i pronajmout.

{

Obraz s příběhem!

Všem, kdo se chtějí s malováním seznámit, nebo se v něm zlepšit doporučuji.
Moc jsem se bavil a odjel domů s obrazem, který má svůj příběh.
Nemělo to chybu!

Marek Kolář, účastník individuální lekce, nyní již sám tvoří vlastní betonové obrazy

Zkuste si to sami

Navštivte ateliér v Brně

Každou pracovní středu se setkáváme za účelem svobodně malovat. Máme velké plátno, živé barvy. Provedu tě světem kreativity. Ukáži, jak techniky sama využívám, ale přesto budu hledat Tvoji osobní cestu

{

Stav kreativního flow

Na kurzu jsem zažil to, čemu jsem již nevěřil. Na pár chvil jsem zažil stav kreativního flow, kdy nemyslíte vůbec na nic a jen si tak svobodně malujete a něco se tvoří. Obrovsky osvobozující a relaxační stav mysli! 😉

Tomáš, účastník středeční ateliérové malby

Podpoř mě a získej videonávody

Chceš se ode mě pravidelně něco naučit?

Staň se mým podporovatelem na pickey.cz